TELEFON:

+90535 679 3725

ADRES:

Cumhuriyet Mahallesi Ali Osman Çelebi Bulvarı No:149/CI Çorlu/TEKİRDAĞ

Taş, Kum ve Beton Eritici

Prox 250 Taş, Kum, Beton Eritici

PROX-250-scaled

Prox 250 Eritici

Prox250 Dök-Aç Binaların ve Dairelerin Tahliye Borularında Harç, Kum, Beton, Çakıl, Gibi Kalıntılardan Oluşan Tıkanıklıklarda Kullanılır. Kırmadan Tek Çözüm Prox-250 Harç Eritici .

ROX-250, Harç, Taş, Kum, Beton, Kireç Ve Kireçlemeleri, Temizler.

Prox-250 kullanım alanı

İnşaat Sektöründe Binaların Dairelerin Tahliye Borularında Harç, Kum, Beton, Çakıl, Gibi Kalıntılardan Oluşan Tıkanıklıkları, Kırmadan Tek Çözüm Prox-250 Harç Eritici .

İşlevi

Harç, Taş, Kum, Beton , kireç, Kireçleme Gibi İnşaat Atıklarını Eritir. Plastik , Bakır, Pvc, Kurşun, Çelik, Kanal Ve Kanalizasyon Gibi Tahliye Sistemlerine Zarar Vermez .

Kullanım Talimatı

Ürünü Kullanmadan Önce Plastik Eldiven Takınız Cilt İle Temas Ettirmeyiniz Ürünün Kullanılacağı Yerlerde Havalandırmayı Açınız Tahliye Borularında Birikmiş Su Varsa Mümkün Olduğu Kadar Boşaltınız Ürünün Açmak İstediğiniz Yere İlk Önce yarısını Dökün bir Müddet Bekledikten Sonra Diğer Yarısını Dökün.    Not: Borunun içi beton doluise saate  1 cm Eritir

Kesinlikle Sıcak Su Kullanmayınız!!!

Ürünü Kesinlikle Başka Kimyasallarla Karıştırmayın Özellikle Toz Halindeki Lavabo Açıcılarla Karıştırmayınız Ve Birlikte Kullanmayınız Ürünü Mermer , Granit ,Ahşap , vb , Gibi Yerlere Zarar Verebilir Galvaniz Borularda Karartma yapabilir. İşlem Sırasında Kesinlikle Sıcak Su Kullanmayınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

El Yüz Vücut Gıda Temizliğinde Kullanmayınız Kendi Ambalajı Dışında Başka Ambalaja Boşaltmayınız Ağzını Kapalı Tutunuz Cilt İle Teması Halinde Bol Suyla Yıkayınız Gerektiğinde Doktorunuza Başvurunuz Çocuklardan Uzak Tutunuz Ürünün Çok Kullanıldığı Yerlerde Maske Takınız.

Kataloğu incelediniz mi?

Online kataloğumuzda aradığınızı bulabilirsiniz. Ya da ürünlerimiz hakkında detalı bilgi için bize ulaşabilirsiniz…